Anasayfa - Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

TSFUTBOL KULLANIM KOŞULLARI VE GİZLİLİK BİLDİRİMİ
Kullanım Koşulları

   Bu sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, TSFUTBOL ve Gülnet İnternet Hizmetlerine ve/veya bağlı sitelerine aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.
   Gerekli izin alındıktan sonra ancak Kaynak: www.tsfutbol.com adresi gösterilerek kullanılabilmektedir. 
   TSFUTBOL sitesindeki bağlantılar sizi TSFUTBOL ağının dışına götürebilir. TSFUTBOL, bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. TSFUTBOL, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. TSFUTBOL 'e bağlı siteler veya bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali veya cezai zarar, ziyan veya hasardan ötürü sorumlu tutulamaz.
Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. TSFUTBOL veya bağlı sitelerinden herhangi biri, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten TSFUTBOL sorumlu tutulamaz.
     İnternet aracılığıyla TSFUTBOL'a ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, fikir, grafik, vb dahil), size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca TSFUTBOL’un mülkiyetine geçecektir. Ayrıca, bu tür bilgiler tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.
18 yaşından küçüklerin, TSFUTBOL Web Sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından TSFUTBOL sorumlu tutulamaz.
Gizlilik Bildirimi
   TSFUTBOL, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz.
   Web sitemizi ziyaret ettiğiniz zamanlarda reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktayız. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir.
   TSFUTBOL, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:
Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek,
Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek,
Kişisel bilgilere gerek duyulduğunda sadece TSFUTBOL yetkilileri erişebilirler. TSFUTBOL, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.
    TSFUTBOL, sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin,TSFUTBOL’un Gizlilik İlkeleri'ne uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz. 

Powered By ®

En Son Güncelleme: 27.05.2009

 
TSFUTBOL ©. Email: info@tsfutbol.com
Powered By Gülnet İnternet Hizmetleri ®
Kapat
Kapat
Kapat